Four Horsemen

RenegadeInc.com vám přináší FOUR HORSEMEN – oceněný nezávislý hraný dokument, který poodkrývá, jak svět opravdu funguje. Jak se nikdy nevrátíme zpět, 23 mezinárodních myslitelů, vládních poradců a penězů na Wall StreetKdyž se o společnosti řekne, že je "z Wall Streetu", nemusí to nutně znamenat, že tam sídlí. Spíše to znamená, že provozuje finanční služby. Přitom může mít sídlo kdekoliv na světě. V dnešní době je velké množství zaměstnanců na Wall Street odborníků na zákon nebo finance, pracující pro střední nebo velké firmy. Mnoho podniků v okolí tvoří místní firmy, které uspokojují jejich potřeby.... More rozdělí své mlčení a vysvětlí, jak vytvořit morální a spravedlivou společnost.

FOUR HORSEMEN neobsahuje propagandu  médií – film nezaklíná bankéře, nekritizuje politiku ani se nezapojuje do konspiračních teorií. Zapaluje debatu o tom, jak uvést do světa nové ekonomické paradigma, které by dramaticky zlepšilo kvalitu života pro miliardy.

Je to niterně rezonující a často přesvědčivá práce díky Ashcroftovu špinavému týmu mluvčích – ekonomům, informátorům a Noamovi Chomskymuamerický filozof, kognitivní vědec, lingvista, společenský kritik a logik židovského původu, tvůrce tzv. Chomského hierarchické klasifikace formálních jazyků, emeritní profesor lingvistiky na Massachusettském technologickém institutu (MIT), a také levicově orientovaný politický aktivista - anarchista, známý svým kritickým vztahem ke globalizaci a jejím dopadům, k válečným konfliktům, k zahraniční politice USA, Izraele a dalších vlád. Pravděpodobně nejvlivnějším globálním intelektuálem.... More, kteří mluví svobodně a jasně.“ – Total Film

„Four Horsemen je úchvatně složená mozaika (Harold Crooks, The Corporation (co-režisér) přežívající pokrok (spoluautor / spoluautor)

sledujte nás na https://www.twitter.com/Renegade_Inc na https://www.facebook.com/RenEconomist nebo navštivte web  http://www.renegadeinc.com Odebírejte na http://bit.ly/1db4xVQ