Donald Trump, The Koch Brothers and Their War on Climate Science

Naše planeta je plná povodní, nárůstu hladiny moře, špatného počasí, sucha a nejvyšších teplot v zaznamenané historii. Až 99% vědců v oblasti klimatu souhlasí, že současná trajektorie klimatické krize nás povede k apokalyptickému scénáři nepředstavitelného rozměru. Tak proč tolik vůdců ve Washingtonu stojí v přímém odporu vůči vědě, která stojí za změnou klimatu? Donald Trump45. prezident Spojených států amerických, kterým se stal 20. ledna 2017. Do Bílého domu nastoupil ve věku 70 let jako nejstarší a zároveň nejbohatší zvolený prezident, bratři Kochové a jejich válka proti klimatické vědě odhalují důvody k jejich vůli nevědomosti a skutečné mocenské hráče, kteří tahají za drátky.

S komentářem od uznávaného herce a aktivisty Dannyho Glovera film zkoumá ohrožení hnutí za změnu klimatu za doby úřadování prezidenta Donalda Trumpa45. prezident Spojených států amerických, kterým se stal 20. ledna 2017. Do Bílého domu nastoupil ve věku 70 let jako nejstarší a zároveň nejbohatší zvolený prezident. Denní klimatické změny, Trump45. prezident Spojených států amerických, kterým se stal 20. ledna 2017. Do Bílého domu nastoupil ve věku 70 let jako nejstarší a zároveň nejbohatší zvolený prezident nastavil mnoho svých nejvznešenějších slibů v kampani od okamžiku, kdy nastoupil do úřadu. Vymanil se z Pařížské dohody, dohody o klimatu Spojených národů, která se snaží omezit emise skleníkových plynů na celém světě. Vrátil mnohé z klimatických předpisů, které stanovil předchozí správa, a obnovil výstavbu kontroverzního potrubí Keystone XL. Dokonce jmenuje kolegy z klimatických změn jako vedoucí agentury pro ochranu životního prostředí.

Podle informací obsažených ve filmu jsou kroky společnosti Trump45. prezident Spojených států amerických, kterým se stal 20. ledna 2017. Do Bílého domu nastoupil ve věku 70 let jako nejstarší a zároveň nejbohatší zvolený prezident symptomatické pro nemoc, kterou utrpěla většinu americké republikánské strany. Hlavním dodavatelem tohoto viru jsou David a Charles KochAmerický obchodník, politický sponzor a filantrop. Od ledna 2018 byl zařazen mezi 11. nejbohatší osobu na světě s odhadovanou čistou hodnotou 51,8 miliardy dolarů. Je spolumajitelem, předsedou představenstva a generálním ředitelem společnosti Koch Industries od roku 1967, zatímco jeho bratr David Koch je výkonným viceprezidentem.... More, což je nesmírně úspěšný tým bratrů, kteří v ropném průmyslu získali miliardy dolarů. Před desetiletími pocítili hrozbu, že by předpisy pro změnu klimatu mohly představovat svůj konečný výsledek, a od té doby používají své obrovské hotovostní rezervy k tomu, aby ovlivnily volby a odvysílaly veřejnou míru. Z jejich semen vzrostl celý průmysl oddaný skutečnosti globálního oteplování, včetně nové generace politických stratégů, mediálních hráčů a speciálních zájmových skupin.

Donald Trump45. prezident Spojených států amerických, kterým se stal 20. ledna 2017. Do Bílého domu nastoupil ve věku 70 let jako nejstarší a zároveň nejbohatší zvolený prezident, bratři Kochové a jejich válka proti klimatické vědě je odsuzující obvinění z politického systému, který umožňuje penězům a vlivu, aby umlčely hlas amerického lidu. Tato dynamika ohrožuje pojem demokracie – a budoucnost samotné Země.

Režie: Bruce Livesey